Manicure hybrydowy – recepta na atrakcyjne dłonie przez długi czas!

Manicure hybrydowy – recepta na atrakcyjne dłonie przez długi czas!

Eleganckie, schludne i zadbane dłonie są wizytówką każdej dbającej o swój wygląd kobiety. Jednak, aby paznokcie oraz skóra dłoni zawsze prezentowały się atrakcyjnie, należy otoczyć je szczególną pielęgnacją i gwarantować im regularne zabiegi. Ważny w tym kontekście jest przede wszystkim wygląd naszych paznokci. W pierwszej kolejności powinny być one czyste i równo przycięte. Warto także nałożyć na nie witaminową odżywkę lub lakier do paznokci. Współcześnie bardzo popularne jest stosowanie lakierów hybrydowych. Taki manicure utrzymuje się przez naprawdę długi czas. Przekonaj się sama dlaczego opłaca się wykonać taki zabieg na swoich paznokciach!

Jakie są zalety zabiegów z wykorzystaniem lakierów hybrydowych?

Korzyści wynikających z wykonania manicure za pomocą lakierów hybrydowych jest cała masa. Najbardziej znaczące zalety to na przykład:

– piękny, lśniący kolor przez długi czas,

– duża trwałość i brak odprysków,

– to duża wygoda,

– to pomoc przy zapuszczaniu paznokci,

– krótki czas schnięcia lakieru,

– naturalny wygląd,

– duża ilość punktów kosmetycznych, w których można je wykonać,

– możliwość samodzielnego pomalowania paznokci,

– ogromny wybór kolorów.

To naprawdę się opłaca!

Koszt zabiegu malowania paznokci lakierem hybrydowym to wydatek nieco większy od zwykłego manicure czy pedicure. W zależności od gabinetu kosmetycznego, w którym wykonuje się taki zabieg, jego cena wynosi od 50 do 100 zł. Trzeba jednak liczyć się z tym, że może ona wzrosnąć, jeśli zdecydujemy się na dodatkowe zdobienia lub przedłużanie swoich naturalnych paznokci. Widać więc, że jednorazowa inwestycja jest dosyć pokaźna, jednak w dłuższej perspektywie jest ona bardzo opłacalna, ponieważ lakier trzyma się przez długi czas. Podobnie wygląda kwestia z zakupem własnego sprzętu. Nawet jeśli raz kupimy różne lakiery hybrydowe, specjalną lampę, pilniki, bloki polerskie, bazę do hybryd, oliwkę do skórek, balsam do rąk, czy też lakier nawierzchniowy, możemy z nich korzystać przez kilka zabiegów. Ponadto w takim przypadku możemy malować paznokcie zarówno sobie, jak i innym osobom i czerpać z tego korzyści finansowe. To naprawdę interesujący sposób na dodatkowy zarobek.

Czy lakiery hybrydowe mają jakieś wady?

Oczywiście nic nie jest pozbawione mankamentów, również zabiegi z wykorzystaniem lakierów hybrydowych. Ich najbardziej znaczące słabe strony to na przykład:

– stosunkowo duży koszy zabiegu,

– długi czas usuwania lakieru z paznokcia,

– przesuszenie oraz zniszczenie płytki paznokcia,

– trudności ze skorygowaniem niedoskonałości zdobienia,

– długi czas wykonywania takiego manicure.

Podsumowanie

Widać więc, że z pomalowania paznokci lakierem hybrydowym wynika wiele korzyści, które przekonują wiele kobiet do regularnego wykonywania właśnie takiego zabiegu. Jego dostępność, popularność oraz powszechność jest tak duża, że wiele pań rezygnuje z wizyt w gabinetach kosmetycznych i zamiast tego zaopatrują się w sprzęt, który pozwala im wykonać profesjonalny manicure oraz pedicure w zaciszu własnego domu. Jeśli dotąd nie miałaś jeszcze okazji mieć taki lakier na swoich paznokciach – wypróbuj go i przekonaj się, że naprawdę warto!

Uncategorized